Országos Online Tanulmányi Verseny

2020-2021-ES TANÉV

Környezetismeret, 1-4. osztály

2021. március 31-én hivatalosan is lezárult 1-4. osztályos tanulók számára meghirdetett hat feladatlapos Országos Online Tanulmányi Versenyünk környezetismeret tantárgyból.

 

Idén 1. osztályból 22 fő, 2. osztályból 53 fő, 3. osztályból 56 fő, 4. osztályból pedig 71 fő vett részt. Összesen 202 tanuló mérettette meg magát országosan.

 

Nagyon köszönjük minden versenyzőnek a részvételt, kitartóan és remekül dolgoztatok! Ezúton köszönjük a felkészítők, a pedagógusok, hozzátartozók segítségét és munkáját is! Külön örülünk sok visszatérő versenyzőnknek, akik évek óta töretlen lelkesedéssel játszanak és tanulnak a Világtájolóval!

 

A 2020/2021-es tanév dobogós helyezettjei környezetismeret tantárgyból:

1. OSZTÁLY

1. helyezett:

KOVÁCS JÁZMIN KARINA

180 pont (maximális)

Nyárády András Általános Iskola Kossuth Lajos Tagiskolája Rudolftelepi Telephelye, Rudolftelep

Felkészítője: Arany Gabriella

2. helyezett:

KERTI ÁRMIN

177 pont

Paksi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Paks

Felkészítője: Szabóné Antus Anita

3. helyezett:

KOVÁCS LÉNÁRD MIKSA

171,5 pont

Budakeszi Német Nemzetiségi Általános Iskola, Budakeszi

Felkészítője: Dr. Kotmayerné Egyed Anna

2. OSZTÁLY

1. helyezett:

SIGMOND-TURAY ZONGA

179,25 pont

Vaszary János Általános Iskola, Tata

Felkészítője: Kovács Ágnes

2. helyezett:

BALOGH FÁBIÁN

175,25 pont

Buji II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és AMI, Buj

Felkészítője: Dr. Némethné Kósa Mónika

3. helyezett:

HEGYES SIMON

173,25 pont

Buji II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és AMI, Buj

Felkészítője: Dr. Némethné Kósa Mónika

3. OSZTÁLY

1. helyezett:

JAKUS HUBA

179 pont

Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium, Budapest

Felkészítője: Takács Judit

SPISÁK LILIÁNA

179 pont

Nyárády András Általános Iskola Kossuth Lajos Tagiskolája Rudolftelepi Telephelye, Rudolftelep

Felkészítője: Arany Gabriella

2. helyezett:

BIANKI ADÉL

176 pont

Miskolci Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Miskolctapolcai Tagiskolája, Miskolc

Felkészítője: Nyíriné Badacsonyi Ildikó

JUHÁSZ RÉKA

176 pont

Jókai Mór Református Általános Iskola, Nyíregyháza

Felkészítője: Keresztesné Csernyi Julianna

PINTÉR ÁGNES

176 pont

Tiszaparti Római Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Szolnok

Felkészítője: Kelemenné Tánczos Anikó

3. helyezett:

BOKOR DÁVID

174 pont

Érdligeti Általános Iskola, Érd

Felkészítője: Kapinya Mária

4. OSZTÁLY

1. helyezett:

KOCSIS MÁTYÁS

180 pont (maximális)

Soproni Petőfi Sándor Általános Iskola és AMI, Sopron

Felkészítője: Plájerné Orbán Mária

2. helyezett:

GERGELY BALÁZS

175,5 pont

Móra Ferenc Általános Iskola, Győr

Felkészítője: Petőfalvy Katalin

SEBESTYÉN ADÉL

175,5 pont

Györei Templom Általános Iskola, Györe

Felkészítője: Sebestyén-Végvári Mária

3. helyezett:

JANDÁCSIK BERTALAN

174 pont

Tiszaparti Római Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Szolnok

Felkészítője: Laczay Rita

KERTI NOEL

174 pont

Paksi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Paks

Felkészítője: Patakiné Dudás Anikó

A verseny eredményét lájkolhatod vagy meg is oszthatod Facebook oldalunkon!

A  kijavított, pontozott feladatlapokat és a végeredményt minden versenyzőnek e-mailben küldjük el a következő ütemezés szerint:

1. és 2. osztály: 2021. április 7.

3. és 4. osztály: 2021. április 8.

Helyezéstől függetlenül minden versenyzőt oklevéllel és Világtájolós ajándékkal jutalmazzuk, a dobogós helyezetteket pedig értékes könyvjutalmakkal is díjazzuk! Az ajándékokat postán küldjük az adott iskola címére a felkészítő pedagógus(ok) nevére 2021. május 3. és 10. között.

Szívből gratulálunk mindenkinek!

Találkozunk a jövő tanévben!