Országos Online Tanulmányi Verseny

2020-2021-ES TANÉV

MATEMATIKA, 1-4. osztály

2021. március 31-én hivatalosan is lezárult 1-4. osztályos tanulók számára meghirdetett hat feladatlapos Országos Online Tanulmányi Versenyünk matematika tantárgyból.

 

Idén 1. osztályban 27 fő, 2. osztályban 48 fő, 3. osztályban 35 fő, 4. osztályban pedig 53 fő vett részt. Összesen 163 tanuló mérettette meg magát országosan.

 

Nagyon köszönjük minden versenyzőnek a részvételt, kitartóan és remekül dolgoztatok! Ezúton köszönjük a felkészítők, a pedagógusok, hozzátartozók segítségét és munkáját is! Külön örülünk sok visszatérő versenyzőnknek, akik évek óta töretlen lelkesedéssel játszanak és tanulnak a Világtájolóval!

 

A 2020/2021-es tanév dobogós helyezettjei matematika tantárgyból:

1. OSZTÁLY

1. helyezett:

BABÁCSI DZSENIFER

180 pont (maximális)

Nyárády András Általános Iskola Kossuth Lajos Tagiskolája Rudolftelepi Telephelye, Rudolftelep

Felkészítője: Arany Gabriella

KOVÁCS JÁZMIN KARINA

180 pont (maximális)

Nyárády András Általános Iskola Kossuth Lajos Tagiskolája Rudolftelepi Telephelye, Rudolftelep

Felkészítője: Arany Gabriella

KOVACSICS JÁZMIN

180 pont (maximális)

Kónyi Deák Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kóny

Felkészítője: Hevesi Zoltánné

TOMBÁCZ DOMINIK

180 pont (maximális)

Németh Kálmán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Fót

Felkészítője: Kónya Zsuzsanna

2. helyezett:

BÁNSZEGI ÁDÁM

178,5 pont

Kalász Suli Általános Iskola, Budakalász

Felkészítője: Dr. Bokoriné Rayman Katalin

KOVÁCS LÉNÁRD MIKSA

178,5 pont

Budakeszi Német Nemzetiségi Általános Iskola, Budakeszi

Felkészítője: Dr. Kotmayerné Egyed Anna

3. helyezett:

DIÓSI FLÓRA RITA

177 pont

Budakeszi Német Nemzetiségi Általános Iskola, Budakeszi

Felkészítője: Dr. Kotmayerné Egyed Anna

2. OSZTÁLY

1. helyezett:

NAGYVÁTI MAJA

180 pont (maximális)

Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola, Nyíregyháza

Felkészítője: Chrien Gáborné Vikár Emese

2. helyezett:

TÓTH GYÖRGY LÁSZLÓ

179,25 pont

XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola, Budapest

Felkészítője: Gyűrű Ilona

3. helyezett:

SIGMOND-TURAY ZONGA

179 pont

Vaszary János Általános Iskola, Tata

Felkészítője: Kovács Ágnes

3. OSZTÁLY

1. helyezett:

EGLESZ LUCA

178,5 pont

Tiszaparti Római Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Szolnok

Felkészítője: Kádár Beáta

PORKOLÁB ÁDÁM

178,5 pont

Nyárády András Általános Iskola Kossuth Lajos Tagiskolája Rudolftelepi Telephelye, Rudolftelep

Felkészítője: Arany Gabriella

SPISÁK LILIÁNA

178,5 pont

Nyárády András Általános Iskola Kossuth Lajos Tagiskolája Rudolftelepi Telephelye, Rudolftelep

Felkészítője: Arany Gabriella

SZABÓ GERGŐ

178,5 pont

Puzzle Kamaraerdei Kerekerdő Általános Iskola, Budapest

Felkészítője: Tóth Györgyné

2. helyezett:

PAPP KOPPÁNY

175,5 pont

Nicolae Balcescu Román Általános Iskola, Gyula

Felkészítője: Rossu Patrícia

3. helyezett:

BOKOR DÁVID

174 pont

Érdligeti Általános Iskola, Érd

Felkészítője: Kapinya Mária

JUHÁSZ RÉKA

174 pont

Jókai Mór Református Általános Iskola, Nyíregyháza

Felkészítője: Keresztesné Csernyi Julianna

KORDOVÁN KORINA

174 pont

Széchenyi István Általános Iskola, Dunakeszi

Felkészítője: Nagy Mária

4. OSZTÁLY

1. helyezett:

DRÁCZ GERGŐ

180 pont (maximális)

Paragvári Utcai Általános Iskola, Szombathely

Felkészítője: Lakicsné Csumpilla Nóra

KIS BALÁZS

180 pont (maximális)

Hevesi Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Heves

Felkészítője: Simon Zoltán

PAPP MÁRTON

180 pont (maximális)

Kalász Suli Általános Iskola, Budakalász

Felkészítője: Szabó Lajosné

SZEDLÁK SZABOLCS

180 pont (maximális)

Hevesi Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Heves

Felkészítője: Nagyné Bácsi Johanna

2. helyezett:

FEKETE NOEL

177 pont

Győri SZC Móra Ferenc Általános Iskola, Győr

Felkészítője: Tóth Nikolett

JANCSURÁK BOGLÁRKA

177 pont

Nyárády András Általános Iskola Kossuth Lajos Tagiskola Rudolftelep Telephely, Rudolftelep

Felkészítője: Nahajné Ungvári Judit

SZABÓ NOÉMI

177 pont

Arany János Általános Iskola, Kecskemét

Felkészítője: Tóthné Nagy Andrea

TOLDI KELLI VIKTÓRIA

177 pont

Paragvári Utcai Általános Iskola, Szombathely

Felkészítője: Lakicsné Csumpilla Nóra

3. helyezett:

KOVACSICS ÁRON

176 pont

Kónyi Deák Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kóny

Felkészítője: Ágostonné Albrecht Éva

NAGY MÁRTON

176 pont

Miskolci Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Miskolctapolcai Tagiskola, Miskolc

Felkészítője: Somorjai Zsolt Rezsőné

A verseny eredményét lájkolhatod vagy meg is oszthatod Facebook oldalunkon!

A  kijavított, pontozott feladatlapokat és a végeredményt minden versenyzőnek e-mailben küldjük el a következő ütemezés szerint:

1. és 2. osztály: 2021. április 9.

3. és 4. osztály: 2021. április 12.

Helyezéstől függetlenül minden versenyzőt oklevéllel és Világtájolós ajándékkal jutalmazzuk, a dobogós helyezetteket pedig értékes könyvjutalmakkal is díjazzuk! Az ajándékokat postán küldjük az adott iskola címére a felkészítő pedagógus(ok) nevére 2021. május 3. és 10. között.

Szívből gratulálunk mindenkinek!

Találkozunk a jövő tanévben!